UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 9693085
nr 969 3085
Väggur
Sent 1800-tal, Junghans, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juni 2015
kl 18:34:06
17/6 17:56:39
100 kr
29/6 18:24:34